تجهیزات ایمنی و امنیتی Fire Guard 2020-01-05T18:04:37+00:00

تجهیزات اعلام حریق Fire Guard آخرین تکنولوژی روز دنیا در طراحی سیستم اعلام حریق بزن بریم

تجهیزات ایمنی و امنیتی fireguard

Fireguard از بدو تأسیس در سال 2006 به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه طراحی ، توسعه و ساخت سیستم های اعلام حریق ، سیستم های آبپاش ، دریچه ها ، دستگاه های ضد انفجار و بسیاری دیگر از تجهیزات آتش نشانی و حفاظت از آن استفاده شده است. از طریق توسعه مداوم محصول و فرایند ، با پشتیبانی از شرکای پیشرفته تحقیق و توسعه ، Fireguard به منبع اصلی تجهیزات تجهیزات آتش نشانی تبدیل شده است.

بخش مسکونی انقلاب IOT را تجربه می کند. از طریق یک دستگاه گوشی هوشمند در هر نقطه ی جهان می توانید همه چیز را در یک خانه هوشمند کنترل کنید. روشنایی، سیستم سرمایش و گرمایش، پریز برق، امنیت و ایمنی را می توان کنترل نمود.

از منظر امنیتی می توان گفت تمامی درب و پنجره ها، قفل ها، ردیاب های دود، دوربین های مداربسته و هر سنسور دیگری شامل زنگ خطر می باشد.

اشنایدر با بیش از یک قرن تجربه الکتریکی  همواره در پی نوآوری و راحتی شماست.

با برنامه ریزی در زمان خود صرفه جویی کنید و از تک تک لحظات در خانه لذت ببرید. خانه شما می تواند از خودش مراقبت کند. نمونه ها را ببینید:

ساعت 6:30 صبح پرده های شما باز می شود. نور خورشید به آرامی اتاق را روشن می کند. 10 دقیقه ساعت زنگ دار در تجهیزات خانه هوشمند زنگ می زند  شما را بیدار می کند. چراغ های حمام روشن می شود و سیستم صوتی کانال رادیویی مورد علاقه تان را پخش می کند:”در حال قدم زدن در آفتاب هستم. وای. چه صبح دل انگیزیه امروز و … ”

هنگامی که از خانه خارجی می شوید، بسته بودن درب از طریق سنسور درب چک می شود. پس از گذشت یک ساعت در حالیکه هیچ تحرکی در خانه دیده نمی شود خانه روی حالت خالی بودن می رود. چراغ های روشن خاموش شده، پرده ها برای حفظ حریم شما و مسائل امنیتی و برای حفظ دمای خانه بسته می شوند.

سیستم تهویه مطبوع خانه شما را خنک نگه می دارد. وقتی وارد خانه می شوید سنسور درب باعث باز شدن درب می شود. سنسور حرکت حضور شما را حس می کند و این نشانگر پر شدن خانه است. چراغ های ورودی و اتاق نشیمن روشن، پرده ها باز و موسیقی پس زمینه ملایم پخش می شود. دما روی 23 درجه برای راحتی شما تنظیم شده است.

سوئیچ های دیجیتال AvatarOn

AvatarOn برنده جایزه iF Design 2017 که یکی از برترین جشنواره ها از لحاظ کیفیت و طراحی می باشد.

این جایزه این بار به یکی از طراحی های ساختمانی تحویل داده شد. جایزه ای که خیلی برای شرکت های تولید کننده تجهیزات ساختمانی ارزشمند هستش.

باریک بودن به همراه پوشش صیقلی و طراحی بدون قاب، بسیار آن را زیبا کرده است و باعث می شود تا یکپاچه درون دیوار قرار بگیرد.

AvatarOn انقلابی در طراحی کلیدها می باشد که با استفاده از فناوری چاپ دیجیتال، جهان را به شگفتی وا داشته است.

حقایق هوشمند سازی روشنایی

نورپردازی مناسب می تواند ساختمان های مسکونی و تجاری را دگرگون کند و در محیط آرامش و آسایش به همراه بیاورد. همچنین هوشمند سازی یک ساختمان مخصوصا روشنایی آن، می تواند کمک بسیاری در بهینه سازی انرژی داشته باشد. این بهترین فرصت برای شماست تا به وسیله محصولات و راهکارهای ما، زندگی نوین و شگفت آوری را تجربه کنید.